Zadzwoń i zaplanuj swoje rodzinne wakacje

71 793 22 22

zamów katalog newsletter mój eurocamp blog            

Szukaj


Polityka prywatności i cookies

Niniejsza polityka została zaktualizowana 14 marca 2018 r.

 

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych z roku 1988 (DPA), przepisami dotyczącymi prywatności i łączności elektronicznej (dyrektywa WE) z 2003 r. (SI 2003/2426) (przepisy dotyczące ochrony prywatności) oraz rozporządzeniem dotyczącym ochrony danych osobowych (RODO), administratorem danych jest: Greenbank Holidays Ltd.

 

Eurocamp dołoży wszelkich starań, aby prywatność informacji Użytkowników była zawsze chroniona. Niniejsza polityka prywatności wyjaśnia, w jaki sposób zbieramy informacje o Użytkowniku, jak wykorzystujemy informacje, które zbieramy i jak Użytkownik może nas poinformować o tym, że woli ograniczyć wykorzystanie jego informacji. Polityka objaśnia także procedury, które stosujemy, aby chronić prywatność informacji Użytkownika.

 

Korzystając z naszych usług (w tym dokonując rezerwacji wycieczki, rejestrując się na naszych witrynach internetowych lub pobierając dowolną z naszych aplikacji) Użytkownik potwierdza, że możemy zbierać i wykorzystywać informacje Użytkownika zgodnie z niniejszą Polityką. Ochrona prywatności Użytkowników jest dla nas niezwykle ważna i staramy się, aby sposób wykorzystywania informacji Użytkowników był jak najbardziej jasny. Jeśli Użytkownik ma jakieś pytania dotyczące niniejszej Polityki lub chce wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, prosimy o kontakt. Nasze dane podane zostały w punkcie: Ochrona danych i prywatność Użytkownika.

 

Należy uważnie przeczytać niniejszą Politykę prywatności przed przesłaniem nam informacji. Niektóre sposoby wykorzystywania informacji Użytkowników są niezbędne, abyśmy mogli świadczyć Użytkownikom nasze usługi, a pozostałe informacje będą wykorzystywane tylko za zgodą Użytkownika.

 

Należy zapoznać się również z naszą Polityką dotyczącą plików cookie (dostępną na dole niniejszej strony) i naszymi Warunkami korzystania z witryny dostępnymi pod adresem https://eurocamp.pl/informacje/ogolne-warunki-rezerwacji. W przypadku pytań należy skontaktować się z nami pod adresem poczty elektronicznej: info@eurocamp.pl lub pod numerem telefonu: 71 793 22 22.

 

Po wprowadzeniu zmian

Jeśli zmienimy naszą Politykę prywatności i/lub dowolne procedury dotyczące informacji przekazanych nam przez Użytkownika, opublikujemy te zmiany na naszych witrynach internetowych. Dzięki temu Użytkownik będzie mieć świadomość bieżących metod gromadzenia informacji, wykorzystania tych informacji, a także okoliczności, w jakich możemy je ujawnić. Dalsze korzystanie z naszych usług (w tym naszych witryn internetowych i aplikacji) po zmianie niniejszej Polityki prywatności będzie traktowane jako ciągła akceptacja zasad i warunków niniejszej Polityki wraz z późniejszymi zmianami. Zachęcamy do dodania tej strony do zakładek i regularnego sprawdzania niniejszej Polityki prywatności.

 

Użytkownicy naszych Usług

Nasza usługa rezerwacji online i funkcje online naszych witryn internetowych są przeznaczone wyłącznie dla Użytkowników penoletnich. W ramach procesu rezerwacji poprosimy o podanie wieku i/lub daty urodzenia osób poniżej 18 roku życia biorących udział w wyjeździe. Informacje te są gromadzone, abyśmy mogli zapewnić przestrzeganie odpowiednich wytycznych związanych z dostępem do usług z ograniczeniem wiekowym (tj. klubów dla dzieci). Informacje te nie są wykorzystywane do żadnych innych celów.

 

Korzystając z naszych witryn internetowych (w tym naszej witryny mobilnej i wszelkich aplikacji) oraz przekazując nam informacje, Użytkownik potwierdza, że możemy zbierać i wykorzystywać informacje Użytkownika zgodnie z niniejszą Polityką prywatności. Jeśli Użytkownik przesyła nam informacje za pośrednictwem naszych witryn internetowych, pobierając jedną z naszych aplikacji i używając jej lub kontaktując się z nami, tym samym potwierdza, że przekazując dane w imieniu kogoś innego, ma na to pozwolenie oraz że przeczytał warunki naszej Polityki prywatności i że je akceptuje.

 

Ochrona danych i prywatność Użytkownika

Zabezpieczenie danych: Chociaż charakter internetu sprawia, że nie możemy zagwarantować bezpieczeństwa informacji, które Użytkownik przekazuje nam przez Internet, przestrzegamy ścisłych procedur bezpieczeństwa w zakresie przechowywania i ujawniania informacji Użytkownika, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do informacji Użytkownika lub ich utracie. Nasze procedury bezpieczeństwa oznaczają, że czasami możemy poprosić Użytkownika o dowód tożsamości, zanim będziemy mogli omówić z nim dane jego konta lub inne zapytania.

 

W przypadku podania Użytkownikowi hasła (lub wybrania przez Użytkownika hasła), które umożliwia dostęp do pewnych części naszych witryn internetowych, Użytkownik jest odpowiedzialny za zachowanie tego hasła w tajemnicy. Prosimy Użytkownika o nieudostępnianie hasła nikomu, a w przypadku wybierania hasła przez Użytkownika o stworzenie silnego hasła, którego nie można łatwo zidentyfikować.

 

Eurocamp i wszystkie strony trzecie, którym udostępniane są informacje Użytkownika, ponoszą pełną odpowiedzialność za zapewnienie najbardziej odpowiednich środków bezpieczeństwa w celu ochrony informacji.

 

Marketing: W przypadku, gdy Użytkownik wyrazi na to zgodę, Eurocamp będzie wykorzystywał informacje Użytkowników w niektórych celach marketingowych, aby od czasu do czasu kontaktować się z Użytkownikiem w sprawie ofert, aktualności i konkursów, które naszym zdaniem mogą zainteresować Użytkownika.

 

Przechowywanie danych: Eurocamp będzie przechowywać i wykorzystywać informacje Użytkowników przez określony czas. Eurocamp przestanie wykorzystywać informacje Użytkowników do celów marketingowych 10 lat od momentu ostatniej interakcji (np. zamówienie ostatniego katalogu lub ostatnia aktywność e-mailowa itp.) lub od momentu zażądania przez Użytkownika, aby firma Eurocamp zaprzestała wykorzystywać informacje Użytkownika w celach marketingowych w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. W tym momencie informacje Użytkowników są minimalizowane i używane tylko do analiz.

 

Profilowanie danych: Profilowanie danych służy do ciągłej poprawy jakości produktów firmy Eurocamp, jej usług, komunikacji itp.Eurocamp wykorzysta informacje Użytkowników do zestawienia statystyk lub podsumowań informacyjnych dotyczących takich tematów jak (między innymi) zachowania klientów, wzorce i trendy rezerwacji itp. Firma Eurocamp może podejmować zautomatyzowane decyzje na podstawie wszelkich ustaleń, na przykład wysyłając do Użytkownika e-maile marketingowe z treścią związaną z poprzednimi wakacjami zarezerwowanymi przez Użytkownika lub wakacjami zarezerwowanymi przez innych klientów podobnych do Użytkownika.

 

Prawo Użytkownika do usunięcia lub poprawienia swoich informacji lub sprzeciwu wobec wykorzystywaniu tych informacji: Użytkownik ma zawsze pełną kontrolę nad sposobem wykorzystywania jego informacji. W przypadku, gdy Użytkownik wyraził zgodę na wykorzystanie przez nas jego informacji do celów określonych w niniejszej Polityce prywatności (na przykład prosząc o zapisanie jego adresu e-mail w celu otrzymania biuletynu), Użytkownik może wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, kontaktując się z nami pod numerem telefonu: 71 793 22 22 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@eurocamp.pl. Jeśli Użytkownik poprosi nas o zaprzestanie komunikacji marketingowej, należy pamiętać, że aktualizacja naszych systemów może nam zająć kilka dni (ale nie dłużej niż miesiąc).

 

Użytkownik ma zawsze prawo sprawdzić, jakie dotyczące go informacje są przechowywane. Jeśli Użytkownik chce dowiedzieć się, jakie dotyczące go informacje przechowujemy (zwane Wnioskiem o dostęp do danych osoby, której dane dotyczą) lub jeżeli chce zaktualizować lub poprawić dowolne dotyczące go informacje, należy wysłać do nas wiadomość e-mail na adres: info@eurocamp.pl. Za Wnioski o dostęp do danych osoby, której dane dotyczą, nie pobiera się opłat, jednak firma Eurocamp może pobierać niewielką opłatę za wydanie kilku egzemplarzy tych informacji. Wymagany będzie dowód tożsamości. Żądania ze wszystkich wniosków zostaną zrealizowane w ciągu jednego miesiąca.

 

Uwaga: Jeśli Użytkownik zrezygnuje z subskrypcji komunikacji promocyjnej, będzie nadal otrzymywać ważne połączenia telefoniczne, SMS-y i wiadomości e-mail dotyczące jego rezerwacji w naszym systemie.

 

Uzasadniony interes: Jeśli Użytkownik zarezerwuje wakacje lub zamówi katalog, w naszej opinii możemy udowodnić, że mamy uzasadniony interes w wykorzystaniu informacji Użytkownika w niektórych celach marketingowych na przykład w celu przesłania Użytkownikowi katalogu na kolejny sezon, jednak Użytkownik zawsze ma wybór w tej kwestii. Niemniej jednak, jeśli Użytkownik chce otrzymywać od nas wiadomości na przykład katalog na kolejny sezon, prosimy o wyraźne wyrażenie zgody na wykorzystanie przez nas informacji Użytkownika w celu przesłania takich i podobnych materiałów / komunikatów marketingowych, co odbywa się poprzez kliknięcie pola „wyrażam zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej”.

 

Jakie informacje zbieramy i jak z nich korzystamy?

Zbieramy informacje dotyczące Użytkownika:

 • Gdy Użytkownik porusza się po stronie internetowej, dokonuje wyszukiwań, wycenia i rezerwuje wakacje oraz inne powiązane produkty i usługi w naszym systemie

 • Jeśli Użytkownik subskrybuje nasz e-mail, biuletyn lub programy wysyłki broszur

 • Jeśli Użytkownik pobiera którąś z naszych aplikacji lub wejdzie w interakcję z naszymi stronami mediów społecznościowych (np. Twitter lub Facebook)

 • Jeśli Użytkownik skontaktuje się z naszym działem obsługi klienta lub

 • Jeśli Użytkownik odpowie na ankietę lub przystąpi do konkursu (za pośrednictwem naszych witryn, aplikacji lub mediów społecznościowych)

Będziemy musieli poznać pewne dane dotyczące Użytkownika, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu (telefon komórkowy lub stacjonarny) oraz dane karty płatniczej. Jeśli Użytkownik skontaktuje się z nami lub zada nam pytanie, zarejestrujemy to zdarzenie, co może obejmować zachowanie niektórych informacji dotyczących Użytkownika w zależności od tego, w jaki sposób Użytkownik się z nami skontaktował.

 

Informacje, które przekazuje nam Użytkownik, wykorzystujemy:

 • Aby zapewniać Użytkownikom wysoką jakość usług

 • Aby ulepszyć nasze usługi dla Użytkownika i dostosować nasze produkty i usługi do jego wymagań

 • Aby lepiej poznać naszych klientów, a także typ klienta, który korzysta z naszych usług, w tym wykorzystując zewnętrzne firmy zajmujące się porównywaniem danych lub profilowaniem danych, żeby pomóc nam zidentyfikować klientów podobnych do Użytkownika

 • Aby zidentyfikować odpowiednich partnerów, których oferty możemy uzyskać dla Użytkownika jako klienta Eurocamp (jeśli wyraził na to zgodę)

 • Aby skontaktować się z Użytkownikiem w sprawie produktów i usług Eurocamp, które naszym zdaniem mogą zainteresować Użytkownika, w tym oferowanych przez naszych partnerów, których oferty określiliśmy (gdzie Użytkownik wyraził na to zgodę)

 • Aby dostarczyć naszym agentom i podwykonawcom, którzy pracują w naszym imieniu, wymagane informacje do przetworzenia i wypełnienia rezerwacji oraz do wysyłania Użytkownikowi e-maili i wiadomości tekstowych dotyczących usługi związanych z rezerwacją. Będziemy również używać tych danych, aby wysłać Użytkownikowi e-mail po zakończeniu urlopu, aby sprawdzić, czy jest zadowolony ze swoich wakacji

Możemy zbierać więcej lub mniej informacji od Użytkownika w zależności od ich źródła i od usług, z których Użytkownik korzysta. Biernie zbieramy również dane za pomocą plików cookie, plików dziennika i innych podobnych technologii. Więcej szczegółów na temat rodzajów zbieranych przez nas informacji przedstawiono poniżej, a szczegóły dotyczące pasywnego zbierania informacji można znaleźć w naszej Polityce plików cookie.

 

Zbieranie informacji o Użytkowniku, kiedy korzysta on z naszych witryn internetowych, aplikacji i usług rezerwacji

Podczas korzystania z naszych witryn internetowych lub aplikacji informacje mogą być przez nas gromadzone w pasywny sposób za pomocą plików cookie, sygnalizatorów sieci Web, plików dziennika i innych technologii. Dzięki temu możemy dostarczać więcej przydatnych informacji, usług, narzędzi i reklam. Prosimy zapoznać się z naszą Polityką plików cookie, aby uzyskać więcej informacji o tym, w jaki sposób korzystamy z plików cookie oraz w jaki sposób można zmienić swoje ustawienia plików cookie. Należy pamiętać, że jeśli Użytkownik odrzuci nasze pliki cookie lub poprosi o powiadomienie za każdym razem, gdy wysyłany jest plik cookie, może to wpłynąć na łatwość korzystania z naszych witryn internetowych.

 

W szczególności możemy zbierać:

 • szczegóły odwiedzin na naszych witrynach internetowych (w tym między innymi dane o ruchu, dane o lokalizacji i czasie (kiedy Użytkownik wyraził na to zgodę), dzienniki sieci Web i pozostałe dane komunikacyjne) oraz strony, do których Użytkownik uzyskuje dostęp.

 • informacje o komputerze Użytkownika, w tym o adresie IP, systemie operacyjnym i typie przeglądarki, o ile te dane są dostępne. Są to dane statystyczne dotyczące działań naszych Użytkowników i ich wzorców przeglądania stron i nie identyfikują poszczególnych osób.

Możemy wykorzystać te informacje do:

 • korzystania z niezbędnych funkcji, takich jak nasz system rezerwacji online.

 • dopilnowania, aby treści z naszych witryn internetowych były prezentowane w najbardziej efektywny sposób dla Użytkownika i jego komputera.

 • tego, aby pomóc zdiagnozować problemy z naszymi serwerami i zarządzać naszymi witrynami internetowymi.

 • powiadamiania Użytkownika o wszelkich zmianach na naszych witrynach internetowych.

Informacje, które przechowujemy w plikach cookie, są kodowane i ograniczone, więc tylko my (i zaufane strony trzecie) możemy uzyskać dostęp do tych informacji.

 

Udostępnianie informacji stronom trzecim

Być może będziemy musieli przekazać niektóre z tych informacji stronom trzecim, na przykład usługodawcom uczestniczącym w organizacji podróży i wakacji Użytkowników takim jak linie lotnicze, hotele, firmy transportowe, firmy pocztowe itp., którzy wyślą Użytkownikowi wiadomości związane z rezerwacją zazwyczaj pocztą, e-mailem lub SMS-em. Poniższej objaśniono, jakim podmiotom Eurocamp udostępnia dane Użytkowników. Pełna lista poszczególnych firm jest dostępna na żądanie.

Te strony trzecie obejmują następujące podmioty:

 • Partnerzy w zakresie płatności: Informacje Użytkownika są udostępniane dla celów przetwarzania płatności za wakacje Użytkownika. Nasz partner w zakresie płatności korzysta z internetowej standardowej technologii szyfrowania, Secure Socket Layer (SSL), która koduje dane karty kredytowej i debetowej oraz informacje potwierdzające rezerwację, zanim zostaną one wysłane.

 • Partnerzy w zakresie marketingowych baz danych: Informacje Użytkownika są udostępniane naszym partnerom w zakresie marketingowych baz danych, aby ułatwić komunikację dotyczącą wakacji np. wiadomości e-mail przed odjazdem, a także komunikaty marketingowe (jeśli Użytkownik wyraził na to zgodę), jak również w celu zarządzania listami usuwania wiadomości e-mail.

 • Partnerzy w zakresie dokumentacji: Dane Użytkowników są udostępniane dostawcy dokumentów w celu sporządzenia dokumentacji dotyczącej wakacji, na przykład ulotek i voucherów do zakwaterowania, a także w celu realizacji kampanii marketingu bezpośredniego, na przykład ulotki informującej o nowych nadchodzących miejscach docelowych (w przypadku gdy Użytkownik wyraził zgodę na otrzymanie takich materiałów marketingowych).

 • Partnerzy w zakresie opinii: Informacje Użytkownika są udostępniane partnerowi zajmującemu się opiniami, aby dostarczyć Użytkownikowi ankiety do wypełnienia po wakacjach, które pozwolą Użytkownikowi ocenić wakacje z Eurocamp i opublikować opinie o tych wakacjach.

 • Partnerzy pocztowi: Informacje Użytkowników są udostępniane partnerowi pocztowemu w celu realizacji kampanii broszurowych (w przypadku gdy Użytkownik wyraził zgodę na otrzymywanie broszur).

 • Infrastruktura techniczna: Informacje Użytkownika mogą być przechowywane na sprzęcie firmy zewnętrznej na przykład dostawcy przestrzeni serwerowej używanej w codziennym zarządzaniu systemami rezerwacji lub dostawcy strony internetowej / firmie analitycznej prowadzącej analizy marketingowe dla celów przeprowadzenia analiz, lub w celu świadczenia usług czatu online.

 • Gdy istnieje obowiązek udostępnienia informacji Użytkownika: Jeśli mamy obowiązek ujawnienia lub udostępnienia danych osobowych Użytkownika w celu spełnienia wszelkich zobowiązań prawnych i/lub w celu wyegzekwowania, lub zastosowania innych umów między Użytkownikiem a naszą firmą (na przykład agencjom windykacyjnym).

 • Wymogi prawne: W przypadku, gdy jesteśmy do tego zobowiązani lub jesteśmy do tego upoważnieni na podstawie przepisów prawa, nakazu sądowego, nakazu przeszukania lub podobnego dokumentu przedstawionego Eurocamp przez organy ścigania, lub urzędników państwowych.

Firmy te mają siedzibę w Unii Europejskiej, z wyjątkiem naszego dostawcy usług czatu online, który będzie przechowywać informacje Użytkowników w Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych Ameryki.

 

Jeśli nasza firma zostanie sprzedana lub połączona z inną firmą, informacje Użytkowników mogą zostać ujawnione naszym doradcom i doradcom ewentualnych nabywców naszej firmy i zostaną przekazane nowym właścicielom firmy.

 

Możemy dostarczać zbiorcze statystyki dotyczące Użytkownika i naszych innych klientów, rezerwacji, wzorców danych i powiązanych informacji na temat witryny renomowanym dostawcom zewnętrznym, ale statystyki te będą całkowicie anonimowe i nie będą zawierać żadnych Informacji o Użytkowniku.

 

Korzystając z tej witryny internetowej, Użytkownik wyraża zgodę na przekazywanie tych informacji tym organizacjom.

 
 

Mój Eurocamp

Po zarezerwowaniu wakacji Użytkownik zostanie automatycznie zarejestrowany w usłudze Mój Eurocamp. W ramach tego procesu potrzebujemy imienia i nazwiska oraz adresu e-mail Użytkownika, ale możemy poprosić Użytkownika o inne informacje takie jak data urodzenia na przykład w celu zaktualizowania danych osobowych lub dokonania dalszych zakupów online. Do bezpiecznego zalogowania się w usłudze Mój Eurocamp wymagane jest imię i nazwisko Użytkownika oraz numer jego rezerwacji.

Tych informacji używamy również po to, aby umożliwić naszym agentom i podwykonawcom, którzy pracują w naszym imieniu, a także nam samym zapewnienie Użytkownikom tej usługi oraz aby ułatwić Użytkownikom korzystanie z naszej usługi Mój Eurocamp. Informacje te są również wykorzystywane do identyfikacji Użytkownika podczas odwiedzania naszych witryn internetowych, w tym do pomocy przy logowaniu się Użytkownika na konto oraz w celu sprawdzenia, czy w przypadku roszczenia wykupione zostało odpowiednie ubezpieczenie.

 

Odsyłacze do zewnętrznych stron internetowych

Nasze witryny internetowe mogą zawierać odsyłacze do wielu zewnętrznych witryn internetowych na przykład do Facebooka. Jeśli Użytkownik kliknie jeden z tych odsyłaczy, potwierdza, że dostęp do takich witryn internetowych będzie podlegał osobnym zasadom i warunkom korzystania z tej witryny oraz osobnej Polityce prywatności tej witryny internetowej.

 

Eurocamp nie ma kontroli nad tym, w jaki sposób informacje Użytkownika są wykorzystywane przez te witryny internetowe i gdzie są one przechowywane, a zatem wszelkie działania podejmowane przez Użytkownika w związku z domniemanym niewłaściwym wykorzystaniem takich informacji muszą być skierowane przeciwko właścicielom odpowiednich witryn internetowych. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że te same informacje mogą być przekazywane zarówno witrynie internetowej, jak i Eurocamp, jednak informacje te podlegają niniejszej Polityce prywatności tylko wtedy, gdy zostały one wyraźnie przekazane firmie Eurocamp. Przed skorzystaniem z takich witryn internetowych należy zapoznać się z odpowiednimi Zasadami i warunkami oraz Polityką prywatności.

 

Reklama behawioralna

Uważamy, że reklamy są znacznie bardziej interesujące, gdy są istotne dla Użytkownika. Dlatego możemy dostosować reklamy, które widzi Użytkownik, na podstawie:

 • informacji, które dobrowolnie przekazuje nam Użytkownik;

 • informacji o lokalizacji geograficznej (w przypadku gdy Użytkownik wyraził na to zgodę), które możemy określić na podstawie adresu IP Użytkownika, dzięki urządzeniu mobilnemu Użytkownika lub na inne sposoby;

 • informacji otrzymanych od stron trzecich lub

 • wizyt Użytkownika na naszych witrynach internetowych lub korzystania z naszych usług (co jest powszechnie nazywane „reklamą behawioralną”).

Reklamodawcy lub inne strony trzecie korzystające z naszych witryn internetowych mogą również angażować się w reklamę behawioralną i wykorzystywać pliki cookie i sygnalizatory sieci Web w sposób opisany powyżej. Nie kontrolujemy wykorzystywania plików cookie lub sygnalizatorów sieci Web przez tych reklamodawców, lub strony trzecie ani tego, co robią z gromadzonymi przez siebie informacjami.

 

Użytkownik może ograniczyć sposób, w jaki dostosowujemy reklamy, sprzeciwiając się umieszczeniu przez nas lub przez strony trzecie plików cookie w przeglądarce Użytkownika lub usuwając pliki cookie umieszczone przez nas lub przez strony trzecie w przeglądarce Użytkownika. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookie.

 

Po skorzystaniu ze swojego prawa do wyrażenia sprzeciwu wobec używania plików cookie lub odrzucenia plików cookie Użytkownik nadal może zobaczyć reklamy, ale reklamy mogą nie być tak istotne dla zainteresowań Użytkownika. Jeśli Użytkownik zmieni komputer, zmieni przeglądarkę lub usunie określone pliki cookie, będzie musiał ponownie ustawić swoje preferencje.

 

Jeśli Użytkownik chce uzyskać więcej informacji na temat tych praktyk i poznać swoje możliwości, powinien zapoznać się z naszą Polityką plików cookie lub skontaktować się z nami pod adresem: info@eurocamp.pl lub dzwoniąc na numer: 71 793 22 22.

 

Wstęp

Należy uważnie przeczytać naszą Polityką dotyczącą plików cookie, aby dowiedzieć się, w jaki sposób korzystamy z plików cookie i co robimy z informacjami Użytkowników. Niniejsza Polityka plików cookie ma zastosowanie w odniesieniu do naszej witryny internetowej i naszej witryny mobilnej (łącznie „witryna internetowa”). Korzystając z naszej witryny internetowej, Użytkownik wyraża zgodę na warunki niniejszej Polityki plików cookie. Okresowo możemy aktualizować niniejszą Politykę plików cookie, dlatego zalecamy ponowne odwiedzanie tej strony od czasu do czasu, aby móc ją ponownie przeczytać.

 

Zgoda na pliki cookie

Ustawienia plików cookie witryny internetowej Eurocamp są zaprogramowane tak, aby zezwalać na wykorzystanie wszystkich plików cookie. Pomoże nam to zapewnić Użytkownikom najlepsze wrażenia i pozwoli nam poprawić funkcjonalność naszej witryny internetowej. Jeśli Użytkownik będzie nadal przeglądać witrynę internetową bez zmiany tych ustawień, zgadza się na przesyłanie wszystkich plików cookie. Jednak Użytkownik zawsze ma nad tym pełną kontrolę i może zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie, dostosowując ustawienia przeglądarki. Należy pamiętać, że jeśli Użytkownik nie zgodzi się na pliki cookie, niektóre funkcje naszej witryny internetowej zostaną utracone i nie możemy zagwarantować, że nasza witryna internetowa będzie działać odpowiednio.

 

Co to jest plik cookie?

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookie, aby odróżnić Użytkownika od innych Użytkowników naszej witryny internetowej. Pomagają nam one zapewnić Użytkownikowi bardziej odpowiednie wrażenia podczas przeglądania naszej witryny internetowej i pozwalają nam poprawić funkcjonalność naszej witryny. Korzystamy również z plików cookie, aby zawartość naszej witryny internetowej była bardziej przydatna i pomocna dla Użytkownika podczas jego kolejnych wizyt na przykład poprzez zapamiętywanie, którą stronę campingu lub zakwaterowania Użytkownik odwiedził ostatnio lub co było ostatnio przez niego wyszukiwane.

 

Użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki na swoim komputerze, aby zawsze odrzucać pliki cookie. Jeśli Użytkownik tego nie zrobił, nasza witryna internetowa wyśle pliki cookie do Użytkownika natychmiast po jego wizycie. Użytkownicy powinni pamiętać, że po odrzuceniu plików cookie niektóre funkcje naszej witryny internetowej zostaną utracone i nie możemy zagwarantować, że nasza witryna internetowa będzie działać odpowiednio. Więcej ogólnych informacji o plikach cookie można znaleźć na stronie www.wszystkoociasteczkach.pl

 

Różne rodzaje plików cookie

Pliki cookie wykorzystywane przez Eurocamp można podzielić na cztery kategorie. Te kategorie to: pliki cookie ściśle niezbędne, poprawiające wydajność, funkcjonalne i targetujące. Należy pamiętać, że strony trzecie (w tym na przykład sieci reklamowe i dostawcy usług zewnętrznych takich jak usługi analizy ruchu sieciowego) mogą również korzystać z dodatkowych plików cookie, nad którymi nie mamy kontroli. Te pliki cookie to prawdopodobnie analityczne pliki cookie, pliki cookie poprawiające wydajność lub targetujące pliki cookie.

 

 • Zapamiętywać takie dane jak informacje wprowadzone na naszej stronie rezerwacji, gdy Użytkownik przechodzi do różnych stron w jednej sesji przeglądarki internetowej

 • Zapamiętywać zamówione campingi po przejściu Użytkownika na stronę płatności

 • Identyfikować Użytkownika jako zalogowanego do sekcji Mój Eurocamp (jeśli dotyczy)

 • Ściśle niezbędne pliki cookie są konieczne do prawidłowego działania witryny internetowej i nie można ich wyłączyć. Jeśli jednak Użytkownik zablokuje te pliki cookie (lub niektóre z nich), stosownie dostosowując ustawienia przeglądarki, nie możemy zagwarantować bezpieczeństwa Użytkownika ani przewidzieć, jak nasza witryna internetowa będzie działać podczas wizyty Użytkownika.

 • Zbierać informacje dotyczące sposobu korzystania z naszej witryny internetowej

 • Mierzyć skuteczność naszych reklam

 • Monitorować błędy występujące podczas wizyty i ulepszać naszą witrynę internetową

 • Niektórymi naszymi plikami cookie poprawiającymi wydajność zarządzają dla nas firmy zewnętrzne, ale nie zezwalamy stronom trzecim na wykorzystywanie plików cookie do celów innych niż wymienione.

Targetujące pliki cookie

Te pliki cookie są wykorzystywane do wyświetlania reklam bardziej istotnych dla Użytkownika i zbierają informacje o nawykach przeglądania Użytkownika. Targetujące pliki cookie są powiązane z usługami świadczonymi przez strony trzecie takimi jak przyciski „polubienia” i „udostępniania” na Facebooku, a także z innymi reklamami. Używamy targetujących plików cookie w celu wysyłania stronom trzecim informacji o wizycie Użytkownika, dzięki czemu mogą one sprawić, że ich reklamy będą bardziej trafne, gdy Użytkownik odwiedzi ich witryny.

 

Użytkownik może kontrolować, czy te targetujące pliki cookie będą używane przez aktualizację ustawień przeglądarki. Te pliki cookie są zarządzane przez strony trzecie, a Użytkownik może również używać osobnych narzędzi stron trzecich, aby zapobiec zapisywaniu tych plików cookie.

Serwis stosuje pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej. Więcej o blokowaniu i usuwaniu plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji Serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.